http://127.0.0.1/maksimum
 
+90 212 256 67 69
 Kalite ve Güvenilir Ticaretin Adresi


 

   HAKKIMIZDA

 

Maksimum Elektrik 1976 yılında her türlü elektrik malzemesi toptan alım satımı amacıyla kurulmuş ve sektöre hizmet vermeye başlamış olup yaklaşık 35 yıldır faaliyetine aralıksız devam etmektedir. 

Firmamızın temel prensibi; İş ilişkilerinde dürüstlüğü ön planda tutarak sağladığımız sürekliliği ve güvenilirliği devam ettirebilmek için gerekli özeni ve tutarlılığı her konuda göstermektedir.

Müşterilerimizden gelecek tüm istekleri, büyük küçük demeden günümüz koşullarına göre en ekonomik ve kaliteli ürünleri ve alternatilerini yurtiçi ve yurtdışında kalitelerini kanıtlamış üreticilerden tedarik ederek yerine getirmeyi amaçlamış bulunmaktayız. Web Sitemizde yer alan ya da almayan her türlü ihtiyaçlarınızı bize iletmekten çekinmeyiniz. Şuna gönülden inanıyoruz ki müşterimizin memnuniyeti ve kazancı bizimde kazancımız olduğu gibi kayıpları da bizim kaybımız olacaktır. Bu kayıpların önüne ise ancak ekonomik olduğu kadar kaliteli de olan ürünlerle geçilebileceğinin bilincindeyiz.

Bütün bu hizmetleri daha çabuk ve sağlıklı yapabilmek için yeni web sitemizi açtık. Bundan böyle web sitemiz aracılığı ile de siparişlerinizi anında geçebilecek ve daha seri teslim alabileceksiniz. Ayrıca ilerde web sitemizden yapılacak siparişler için extra iskontolar yapılacağının da haberini bu vesile ile vermek isteriz.

İşlerinizin bereketli, kazançlarınızın hayırlı olması dileğiyle.

Saygılarımızla

Maksimum Elektrik

 
Maksimum Elektrik (c) 2016    Powered Ezelnet    info@maksimumelektrik.com