MAKSİMUM ELEKTRİK

FİRMA PROFİLİ

Maksimum Elektrik 2016 yılında kurulmuştur. Yeni bir işletme olmasına rağmen 35 yılını sektörde geçirmiş; tecrübeli, yüksek bilgi birikimine sahip,  profesyonel bir ekiple çalışmalarını devam ettirmektedir.

Özellikle ledli aydınlatma ürünlerinde ülkemizin dışa bağımlılığını giderek azaltmayı,  ekonomik ve yüksek kalitede bir üretimi devam ettirmeyi amaçlıyoruz.

Bu bağlamda, özellikle ledli projektörler, led panel armatürler, bant tipi ledli armatürlerin, yerli montaj ve üretimi başlıca uzmanlık alanlarımızı oluşturmaktadır.

FASON ÜRETİM

Firmamız kendi üretimini MKS LED markası ile yaparken, aynı zamanda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda demonte malzemelerinin de fason üretimlerini müşterilerimizin kendi logo ve markalarıyla yapabilmektedir.

Yüksek üretim kalitesi ve uygun fiyat temel prensibimizdir.

KALİTE YÖNETİMİ

Sektörde ki STANDARTLARA, teknik şartnamelere iş tekniklerine ve yönetmeliklere uygun bir yapıda üretim yapmaktayız.

ARGE ÇALIŞMALARI

Gün geçtikçe değişen ve gelişen ileri teknolojiyi takip ederek, ürünlerimize bu teknolojileri en kısa zamanda uygulamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

MÜŞTERİ İHTİYAÇ VE BEKLENTİLERİ

Müşteri memnuniyetini sürdürebilmek amacıyla, müşteri ihtiyaç ve taleplerini en kısa zamanda çözüme kavuşturmak temel ilkemizdir.

MİSYONUMUZ

İşini seven ve işine özen gösteren bir ekiple kaliteli hizmet vermek ve çalıştığımız firmalara değer kazandırmak.

VİZYONUMUZ

Hizmetlerimiz sonrası oluşan müşteri memnuniyetinin koşulsuz referansa dönüşmesi ve örnek gösterilmemiz.